Yorganlarınızın temizlenmesi kirlerinden arındırılması sağlığınız açısından önemlidir. Fakat evinizde % 100 bakteriyel temizlik sağlayamazsınız.  Yorgan yıkama hizmeti veren Dikmen Yorgan Yıkama firması yorganlarınızı % 100 bakterilerinden arındırarak temizlemektedir.

Dikmen Yorgan Yıkama firması yorganlarınızı diğer firmaların başvurduğu işlem olan halı yıkar gibi yapmamaktadır. Bu işlem için evlerinizde kullandığınız çamaşır makineleri yerine özel yıkama makineleri kullanarak gerçekleştirmektedir.

Dikmen Yorgan Yıkama firması yorganlarınızı temizlerken ilk olarak var ise çıkartılması zor olan lekeler çıkartılır. Yorganlarınız renk verme durumlarına göre ayrıştırılır. Özel yıkama makinelerinde özel deterjanlar kullanılarak yıkanır.

Yorganlarınızın kurutulması işleminde ise Ankara7 Yorgan Yıkama firması yorganlarınızı açık havada özensiz bir şekilde kurutmaz. Yorganlarınız özel kurutma alanlarında elyaf ya da yün olan özelliklerine dikkat edilerek kurutulur. Çünkü az da olsa nemli kalan yorganlarınız problem yaratabilir. Tamamen kurumuş olan yorganlarınız ambalajlanarak evelerinize servisler ile teslim edilir.

Yorganlarınız Ankara Yorgan Yıkama firması tarafından yıkanırken kesinlikle deforme olup bozulma yapmaz ve kırışmaz. Çünkü yorganlarınız da evlerinizdeki makineler gibi çift tarafa sıkma yapan makineler kullanılmadığı için özel yıkama makinelerinde tek taraf doğru sıkma işlemi gerçekleştirilir.

Call Now Button