Evlerinizin vazgeçilmez eşyası kış boyunca kullandığınız yorganlarınızın yıkanma zamanı geldi. Esat Yorgan Yıkama firması sizlere yorgan yıkama hizmeti de sunmaktadır.

Kış boyunca kullandığınız yorganlarınızın toz, kir ve lekelerin arındırılması zor ve hassasiyet isteyen bir işlemdir. Dikkat edilmesi gereken kurallar bulunurken kullanılması gereken özel makineler olmalıdır. Evlerinizde bu işlemi gerçekleştirmek ise neredeyse imkânsızdır.

Peki bu kurallar ne diye soracak olursanız; ilk olarak hijyen gelmektedir. Yorganlarınız yıkanırken kurutulurken hijyen kurallarına çok dikkat edilmelidir. % 100 bakterilerden arındırılmış olmalıdır. Bir diğer kural ise kullanılan şampuan ve deterjanlardır.  Bu deterjan ve şampuanlar kesinlikle sağlığa zararsız, yorganlarınızın renklerini soldurmayan deforme etmeyen olmalıdır.  Kurutma işlemi esnasında açık hava yerinde özel kurutma alanları kullanılmalıdır.

Esat Yorgan Yıkama bu kuralların tamamına dikkat ederek özel yıkama makinelerinde yorganlarınızı yıkamaktadır. Yine Yorgan Yıkama Esat sağlığa zararsız özel şampuan ve deterjanlar ile yorganlarınızı yıkamaktadır. esat yorgan yıkama özel kurutma alanlarında yorganlarınız kurutulmaktadır.

Kurutulan yorganlarınız özenle ambalajlandıktan sonra sizlere teslim edilir. % 100 memnuniyet garantisi sunan yorgan yıkama esat yorganlarınız hiçbir şekilde deforme olmaz, şekli bozulmaz.

esat yorgan yıkama

Esat Yorgan Yıkama Hizmetleri

 

Call Now Button