İncek yorgan yıkama firması olarak sizlere yorgan yıkama hizmeti sunmaktayız. Yıkanacak yorganlarınız varsa biz yorgan yıkama firması olarak uzman ekiplerimiz ile sizlerin ve ailenizin sağlığı için yanınızdayız. Günümüzün 8 saatlik kısmı neredeyse yatağımızda geçmekte. Yatak kılıfları, yorgan ve yastıklarınız temiz olmadığı durumlarda en çok sağlığımızı tehdit etmektedir. Eğer yeterli temizlik yapılmazsa biriken deri döküntüleri ile yorganlarda zararlı bakterilerin olması çok doğaldır. Bu nedenle hem yorgan temizliği hem de bakteriyel temizlik yapılması gereklidir.

İncek yorgan yıkama olarak yorganlarınızın çıkması zor lekelerini çıkarıyoruz ve renk atma durumuna karşı ayrıştırıcı ürünler kullanıyoruz. Daha sonra ise yorgan yıkamada kullandığımız makinelerde yorganlarınız yıkıyor ve kurutuyoruz. Bu yıkama aşamasında yorganınızda hiçbir nem ve kir kalmadığına dikkat ederek yorganlarınızı paketleyip adreslerinize teslim ediyoruz. İncek yorgan yıkama olarak sağlık ve hijyen konusunda her türlü yaptığımız işlerde özenli ve kurallara uygun bir şekilde hizmet ediyoruz.

Yorgan Yıkama İncek

Yorgan Yıkama İncek

Müşterilerimize kaliteli yorgan yıkama hizmeti verebilmek için teknolojiyi yakından takip ederek gelişmiş teknolojik makineleri ile çalışmalarımızda kaliteli hizmet sunuyoruz. Siz de beklemeyin ve sitemizden iletişime geçerek sağlıklı ve rahat bir şekilde uyumanız için incek yorgan yıkama olarak yorganlarınızı yıkayalım.

Biz incek yorgan yıkama firması olarak sizlere 15 yılık elde ettiğimiz deneyimler ve üstün hizmet anlayışıyla buradayız. “Müşterilerimiz iş ortaklarımızdır.” İlkesiyle ve stratejileri ile müşterilerimize gerekli güvenirliği ve hizmeti sağlamak hedefimizdir. Tüm kaynaklarımızı en etkin şekilde kullanarak beklentileri karşılamak için sürekli geliştirmekteyiz. Bizim Vizyonumuz Ankara’da 1 numara olmak ve Türkiye’nin her il ve ilçesine hizmet verebilmek. En kaliteli olan E111 ürününü makinelerimizde kullanıyor ve sizlere üstün kalitede hizmet sunabilmek için çalışıyoruz. Biz hizmetlerimizi oteller ve okullar için de gerçekleştiriyoruz. İncek yorgan yıkama olarak bizler sizlerin sağlığını düşünüyoruz.

İncek Yorgan Yıkama

İncek Yorgan Yıkama

Call Now Button