25
NIS
2013

Ankara Yerinde Halı Yıkama

comment : 0

Halı temizliği tüm ev kadınlarının ve ticari işletme sahiplerinin önem verdiği bir konu olsa da, halıların fiziksel özellikleri istendiği gibi bir temizlik yapılmasını ciddi manada zorlaştırır. Su kullanılmadan elektrik süpürgesiyle yapılan temizlik işlemleri etkisiz kalırken, sulu yıkamanın bireysel olarak yapılmaya çalışılması halinde işin altından kalkılması pek de kolay olmamaktadır. Evlerde veya işyerlerinde kişisel çabalarla halıların yıkanmaya çalışılması çok ciddi bir emek ve uzunca da bir zaman gerektirse de, elde edilen sonuç temizlikten çok ötededir. Basit market ürünleriyle yapılmaya “çalışılan” halı yıkama uygulamaları halıların yüzeysel olarak dahi temizlenmesi için yeterli olmadığı gibi, halı dokusunun zarar görmesine ve renklerin solmasına neden olabilir. Tüm evler ve ticari işletmeler için büyük kolaylık sağlayan Ankara yerinde halı yıkama hizmetleri sunan firmamız, uzman ekipleri ve sanayi tipi halı yıkama makineleriyle hızlı bir şekilde halılarınızın derinlemesine temizlenmesini sağlamaktadır.

Yerinde halı yıkama hizmetlerimizde halı yıkama için tasarlanmış özel halı şampuanları ve leke çıkarıcı ürünler kullanmakta, her türlü halıyı duvardan duvara kaplama veya narin dokulu fark etmeden memnuniyet oluşturacak şekilde temizlemekteyiz. Firmamız  Ankara yerinde halı yıkama hizmetlerinde sanayi tipi yüksek devirli vakum ve kurutma makineleri kullanmakta, bu şekilde halı ilmeklerinin dibinde kalan toz, kir ve akarları dahi temizlemektedir. Bireysel çabalara girişilerek hijyenik kullanım sağlayacak şekilde halıların temizlenmesi mümkün olmadığı gibi, sanayi tipi makineler kullanılmadan yapılan temizlik işlemleri sonucunda halıda kalan temizlik ürünleri halıya zarar vermekte ve tüm mikroplar da halıda kalmaya devam etmektedir.

Firmamızın deneyimli personeli teknik bilgi gerektiren sanayi tipi makinelerin kullanım konusunda uzman olduğundan, yoğun bir çalışma temposuna sahip ticari işletmelerde dahi firmanın işlerinin aksamamadan tüm halı yıkama işleminin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Çok hızlı çalışan yerinde halı yıkama ekiplerimiz halıların ilk günkü haline geri dönmesini sağlamakta ve özel sanayi tipi kurutma makineleri kullanarak halıları zarar görmeden hızla kurutmaktadır. Firmamızın profesyonel ve ekonomik yerinde halı yıkama hizmetlerinden faydalanan bireysel ve kurumsal müşterilerimiz, hızla temizlenen ve kurutulan halılarını birkaç saat gibi kısa bir süre içinde kullanabilmektedir.yerinde halı yıkama

About the Author

Leave a Reply

*

captcha *

Call Now Button