Gece yatağınızda davetsiz misafirleriniz ile birlikte uyuduğunuzu biliyor musunuz? Evet, doğru duydunuz davetsiz misafirleriniz yatağınızda sizinle birlikteler. Bu davetsiz misafirleriniz maytlar ( toz akarları) sağlığınız açısından da büyük risk oluşturmaktadır. Çünkü bu toz akarları dökülen insan derisi ile beslenirler. Dökülen bir gram insan derisi ile yaklaşık bir milyon toz akarı beslenmektedir. Yaklaşık olarak 155 çeşit toz akarı (mayt) bulunmaktadır.  Ortalama bir yıl temizlenmeden kullanılan bir yatakta ortalama 20 milyon toz akarı (mayt) yaşamaktadır.

Davetsiz misafirleriniz maytlardan (toz akarları ) kurtulmanın yolu ise Çankaya yatak yıkama firmasının yatak temizlik hizmeti.  Yataklarınız Çankaya yatak yıkama firmasının yatak temizlik hizmeti ile il davetsiz misafirleriniz toz akarlarından arındırılıyor.

Çankaya yatak yıkama firması son teknoloji temizlik makineleri ile birlikte özenle yapılmaktadır.  Yatak temizliği esnasında sağlığa zararsız şampuan ve kimyasallar kullanılmaktadır.

Yataklarınızın temizliğini Yatak yıkama çankaya firmasına  teslim edin davetsiz misafirleriniz ile birilikte uyumaktan kurtulun…

Çankaya Yatak Yıkama

Call Now Button
Open chat