24
HAZ
2013

Çayyolu Halı Yıkama

comment : Off

Çayyolu Halı Yıkama

Halı temizliği her evin ve işyerinin en büyük ihtiyacı olmasına karşın halıların suyla yıkanmasının çok zor ve uzun süren bir iş olduğu da ortadadır. Çayyolu halı yıkama hizmeti sunan firmamız, yorucu uğraşlar içine girmeden istenen temiz halılara kavuşmanızı sağlamak üzere bireysel ve kurumsal halı yıkama hizmetleri sunmaktadır. Firmamızın sunduğu Çayyolu halı yıkama hizmetlerinin tamamında uzman ekipler görev almakta, en narin halılar dahi zarar görmeden temizlenmektedir. Fiyat konusunda da hem ev kadınlarına hem de her ölçekten işletmeye yardımcı olmakta, bütçe yoran masraflara girilmeden halılardan yararlanması sağlamaktadır. Firmamız her türlü halıdan kir ve lekeleri profesyonel uygulamalarla çıkarmaktadır.

Evlerde halı yıkama çalışmanın büyük bir zorluk olması, ev kadınlarının halılarını elektrik süpürgesiyle temizlemeyi tercih etmesine neden olur. İlk bakışta elektrik süpürgesiyle halılar temizlenmiş gibi görünse de, aslında halıların dibine doğru itilen kir ve akarlar halıda yıllarca kalmaya devam eder. Bu şekilde geçen yıllar içinde içi adeta bir mikrop yuvasına dönen halılar insanların yaşam alanlarına da mikrop saçılmasına neden olur. Elektrik süpürgelerinin çekiş gücü halıların dip kısımlarındaki deri kalıntıları, akar, kir, toz ve diğer pisliklerin temizlenmesi için yetersizdir. Firmamız sanayi tipi makineler kullanmakta, yüksek emiş gücüne sahip olan bu vakum cihazları halıların tüm kısımlarının temizlenmesini sağlamaktadır. Bu şekilde temizlenen halılara sonrasında halı şampuanı uygulanmakta ve köpüren halı şampuanı da dip kısımda kalan tüm pisliklerin yüzeye çıkmasına neden olmaktadır.

Halı şampuanının kullanılmasının ardından yüzeye çıkan pislikler ve kirler tamamen temizlenebilmektedir. Sonrasına durulama işlemlerine geçilmekte ve en son aşamada ise kurutma cihazları kullanılmaktadır. Halılar birkaç saatte yeniden kullanılabildiği için gündelik hayatta veya yoğun iş temposunda da herhangi bir aksama yaşanmamaktadır. Halıların yıkanmasının ardından hızlı bir şekilde kurutulmaması küflenme ve mantar gibi mikrop oluşumlarına neden olabilir. Dışarı asılarak kurutulmaya çalışan halılara birçok farklı mikrop yerleşebilmekte ve yapılan temizlik de bu nedenle etkisiz kalmaktadır. Firmamızın özel makineleri yıkamanın hemen ardından kurutma yapılmasını sağlamakta, bu nedenle de halılarda bu tür sorunlar görülmemektedir.

About the Author
Call Now Button
Open chat