22
HAZ
2013

Dikmen Halı Yıkama Hizmeti

comment : Off

Halı Yıkamanın Uzmanı

Halılarını dilediği gibi temizlemek için yorucu bir uğraş içine girmesine karşın dilediği temiz halılara bir türlü kavuşamayan ev kadınlarına ve ticari işletmelerinde kullandığı halıların tertemiz görünmesini isteyenlere Dikmen halı yıkama hizmetleri sunan firmamız, ekonomik çözümlerle halıların memnuniyet yaratacak şekilde temizlenmesini sağlamaktadır. Özel halı yıkama makinaları kullanarak gerçekleştirdiğimiz yıkama hizmetlerimizden duvardan duvara kaplama halıların kullanıldığı alanlarda da faydalanabilirsiniz. Yerinde Dikmen halı yıkama hizmeti veren firmamızın uzman ekipleri halıların hızlı bir şekilde temizlemekte ve özel kurutma makinalarıyla halıları tamamen kurutarak mekanın biran önce kullanıma açılmasını sağlamaktadır. Halı yıkama konusunda uzman çözümler geliştiren firmamız, kurumsal içerikli periyodik yıkama paketleri de sunmaktadır.

İnsan trafiğinin yoğun olduğu ticari işletmeler için duvardan duvara kaplama halı son derece cazip bir seçenek olsa da, sıra halıların temizlenmesine geldiğinde yorucu bir uğraş içine girilmesi gerekir. Halıların sökülememesi elektrik süpürgesiyle yüzeysel bir temizlik yürütülmesine neden olur ancak bu şekilde de halılar hiçbir zaman tertemiz bir görünüme sahip olamamaktadır. Zamanla içinde mikrop ürediği için insan sağlığı açısından da tehlike yaratan eşyalar haline gelen kaplama halıların suyla ve deterjanla temizlenmesi kaçınılmaz hale gelir. Özel ekipmanlarla yürütülen yerinde halı yıkama işlemlerinde özel temizlik ürünleri ve halı yıkama şampuanları kullanılır. Bu özel olarak üretilen halı temizlik ürünleri dip kısımdaki kirlerin de üste çıkmasını sağlamakta ve yüksek devirli vakum makinaları da halıdaki tüm pisliği almaktadır.

Halıların temizlendikten sonra çok hızlı bir şekilde kurutulması gerekir. Su ve nemin uzun süre halıda kalması küf mantarlarından bakterilere birçok mikrobun üremesin neden olduğu için özel kurutma makinalarıyla durulama sonrasında kurutmaya geçilmektedir. Hızlı bir biçimde halıların tamamen kurumasını sağlayan bu sanayi tipi kurutucular ise halı ilmeklerinin zarar görmesine neden olmamaktadır. Firmamızın deneyimli çalışanları yerinde halı yıkama işlemlerini dahi çok kısa bir zamanda tamamlayarak, kurutulan halıların hemen kullanılabilmesini sağlamaktadır. Her ihtiyaca karşılık verebilecek kadar geniş bir ekibe sahip olan firmamız, her bütçe için uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır.

About the Author
Call Now Button
Open chat