Halı kenarı overloğu halılarınızın mevcut renklerine uyum sağlayacak en uygun renk iplerle yapılır. Halılarınızın saçakları yıpranmış durumdaysa, çabuk kirlenmesinden şikâyetçi iseniz veya saçaklardan memnun değilseniz saçakları isteğiniz doğrultusunda kesilip yerine halı kenarı overloğu Ankara’nın en gözde Overlok firması Ankara Overlok tarafından yapılır.

Eski halılarınız daha şık bir görüntüde olmasını sağlamak için Overlok işleminin en tecrübeli ve deneyimli adresi Ankara Overlokfirmasını tercih ediniz.

Ankara Overlok firması küçültmek istediğiniz duvardan duvara halılarınızı veya halıflekslerinizi istediğiniz ölçülerde kesip Overlok işlemi uygulamaktadır. Bu sayede istediğiniz ölçülerde yepyeni halılara sahip olmanızı sağlamaktadır.

Ankara Overlok firmasında Overlok işlemi en kaliteli iplerle, sık ve atmayacak şekilde alanında uzman ekip tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

Halı kenarı overlok işlemi hakkında daha fazla bilgi almak için veya yaptırmak istediğiniz halılarınız için Çayyolu Overlok firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Siz müşterilerine daima düşünen Ankara Overlok  firması kaliteli, uygun Overlok hizmeti ücretlerini tüm kredi kartlarına kapıda ödeme imkânı ile sunuyor.

Çayyolu Overlok Firmasının uygun fiyat garantisi ile içinizde rahat olsun cebinizde.

Call Now Button
Open chat