Sincan yorgan yıkama firmasında yorganlarınız hangi işlemlerden ve aşamalardan geçerek yıkanmaktadır merak ediyor musunuz?

İlk olarak verdiğiniz sipariş doğrultusunda Sincan yorgan yıkama firmasının ücretsiz servisi tarafından yıkanacak olan yorganlarınız makbuz karşılığında teslim alınır. Teslim alınan yorganlarınız yıkama fabrikasına götürülerek türlerine göre ayrıştırılır. Daha sonra çıkması zor olan lekeler için yumuşatılması işlemi yapılır. Yıkamaya hazır hale gelen yorganlarınız sanayi tipi özel yıkama makineleri ve özel şampuan ve deterjanlar ile yıkanır. Yıkanan yorganlarınız özel kurutma alanlarında hijyene dikkat edilerek kurutulur.  Kurutulan yorganlarınız parfümlenip paketlenerek yine Sincan yorgan yıkama firmasının ücretsiz servisi ile sizlere teslim edilir.

Yorganlarınız  fabrikamızda yıkama işlemi esnasında hiçbir şekilde zarar görmez, deforme olmaz il günkü canlılığını kazanmış halde teslim edilir.

Her zaman müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinen Sincan Yorgan Yıkama firması son teknoloji yıkama makineleri ve sağlığa zararsız özel şampuan ve deterjanlar kullanmaktadır. Yorganlarınızı bir kez yıkattırdığınız takdir de bulacağınız memnuniyet ile bir daha tüm yıkama işlemleriniz için Sincan yorgan yıkama firmasını tercih edeceksiniz.

Ankara da yıkama hizmetinin adresi daha önce de olduğu gibi bundan sonra Sincan yorgan yıkama olacak!..

Call Now Button